31 / 05 2024

Pirkt biļetes
Uzzināt vairāk
Pirkt biļetes
Telpa logo

Will see you soon!

Artisti

Matrixxman
Matrixxman photo
Matrixxman

Matrixxman, Charles McCloud Duff alter-ego, ir guvis atzinību galvenokārt tehno jomā, tomēr viņa muzikālā daudzpusība pārsniedz deju mūzikas robežas. Piesātinot neapstrādāto Detroitas Techno enerģiju ar Čikāgas house infekciozajiem grūviem, viņa mūzika valdzina ar savu inovatorisko degsmi. Neatkarīgi no tā, vai tiek veidotas pulsējošas klubu himnas vai introspektīvi ambient skaņdarbi, Matrixxman skanīgās ainavas joprojām ir elektroniskās mūzikas evolūcijas priekšgalā.

Pirkt biļetes
Mary Yuzovskaya
Mary Yuzovskaya photo
Mary Yuzovskaya

Mary Yuzovskaya, kas pazīstama ar savu pārliecinošo klātbūtni tehno dziļākajās jomās, ir pavadījusi vairāk nekā 17 gadus, izkopjot savu unikālo orbītu elektroniskajā deju mūzikā. Sākot savu karjeru kā dīdžejs Berlīnē, viņa ieguva atzinību par saviem precīzajiem tikai vinila tehno komplektiem, pirms 2013. gadā pārcēlās uz Ņujorku, kur kļuva par galveno figūru ASV arēnā ar vairākām rezidencēm un vinila izplatīšanas vadību Halcyon. Tagad, atgriežoties Berlīnē, Marija koncentrējas uz hipnotisku tehno izlaidumu kurēšanu un presēšanu savā izdevniecībā Monday Off, savukārt viņas uzstāšanās turpina valdzināt publiku visā pasaulē.

Pirkt biļetes
Future.666
Future.666 photo
Future.666

Future.666, BCCO rezidents un vadītājs, jau vairākus gadus ir kļuvis par ievērojamu figūru augstā tehno jomā. Iedvesmojoties no 90. gadu reiva kultūras, viņa agresīvā un dinamiskā skaņa rada elektrizējošu, ieskaujošu setu, kas aizrauj auditoriju ar savu intensitāti, enerģiju un pievilcību.

Pirkt biļetes
Queer on Acid
Queer on Acid photo
Queer on Acid

Queer on Acid, divi ilggadējie draugi un partneri no Rīgas, atklāja house mūziku deviņdesmitajos gados. Pēc ilgiem gadiem, iegrimustot mūzikas apritē, viņi uzsāka projektu un mūzikas izdevniecību “Queer on Acid”, godinot queer kultūru un savas elektroniskās mūzikas saknes.

Pirkt biļetes
Michael Myth
Michael Myth photo
Michael Myth

Michael Myth, dzīvespriecīgs cilvēks ar dziļu mīlestību pret tehno mūziku, audzis Latvijā, bet māksliniecisko iedvesmu smēlies Lielbritānijā. Kopš pārcelšanās uz Londonu viņa pazemes scēnas izpēte, sākot no noliktavām un beidzot ar slepeniem reiviem, ir veidojusi viņa unikālo izteiksmi, izmantojot skaņu un mākslu. Tagad, atgriezies Latvijā, viņš savu radošo izaugsmi novirza dažādās vietējās kopienās un kā Phenomenon komandas dibinātājs, iemiesojot enerģiju un noslēpumainību savā ceļojumā pa elektroniskās mūzikas sfēru.

Pirkt biļetes
Paul Hnikin
Paul Hnikin photo
Paul Hnikin

Paul Hnikin, latviešu tehno dīdžejs un producents no Daugavpils, jau vairāk nekā 10 gadus spēlē un raksta tehno mūziku. Viņš iestājas par skaņas izteiksmes brīvību, uzskatot tehno kā pozitīvu spēku gan vietējā, gan globālā mērogā. viņa mūzika sasaucas ar tumšiem industriālajiem toņiem un sarežģītiem ritmiem, kas bieži piesātināti ar acid un trokšņu elementiem. Phenomenon rezidents.

Pirkt biļetes
2B
2B photo
2B

Kinetic īpašnieks DJ 2b joprojām ir ievērojama figūra vietējā underground. Ar daudzu gadu pieredzi uzstājoties festivālos, klubos un privātos pasākumos, DJ 2b turpina atbalstīt topošos māksliniekus un popularizēt elektronisko deju mūziku sabiedrībā.

Pirkt biļetes
Deep-Z
Deep-Z photo
Deep-Z

Deep Z, slavens tehno un eksperimentālais dīdžejs/producents no Rīgas, Latvija viņa aizraušanos ar elektronisko mūziku atklāja viņa pusaudža gados. Neraugoties uz grūtībām piekļūt ierakstiem pagātnē, viņš 1997. gadā ar nelokāmu apņēmību iedziļinājās skaņas un mūzikas eksperimentos. Jāatzīmē, ka viņš bija galvenā persona aiz slavenās mājas lapas http://808.lv, kas ir latviešu underground elektroniskās mūzikas centrs. 2001. gadā kopā ar citiem talantīgiem cilvēkiem viņš nodibināja platformu, kas kļuva par galveno resursu šajā jomā.

Pirkt biļetes
Ikss
Ikss photo
Ikss

Ikss daudzveidīgais tehno klāsts ir izpelnījies gan jaunpienācēju, gan regulāru klubu apmeklētāju atzinību. Kā rezidējošais dīdžejs Rīgas vadošajā elektroniskās mūzikas norises vietā “One One” viņš vada ikmēneša tehno pasākumu “TAKKA”, kurā piedalās tādi slaveni mākslinieki kā Stephanie Sykes un SHDW & Obscure Shape. Dalot skatuvi ar starptautiskiem tehno spīdekļiem, piemēram, Nastia un Ellen Allien, Ikss turpina pilnveidot savas producēšanas prasmes ar nepacietību gaidīto izlaidumu pie apvāršņa.

Pirkt biļetes

Biļetes

Biļešu skaits ierobežots, nepalaid garām iespēju apmeklēt pasākumu.

Pirkt biļetes

Biežāk uzdotie jautājumi

Es pazaudēju biļeti
Lūdzu, atsūtiet mums e-pastu uz info@telpa.lv ar pirkuma apliecinājumu
Cikos sākums?
31. maijs / 21:00-09:00
Kur notiek ballīte?
Mūsu pasākums notiek leģendārajā H2O 6 Aisteres iela 2, Rīga, Latvija, Rīga
Man ir cits jautājums
Lūdzu, rakstiet mums uz info@telpa.lv, mēs centīsimies ar jums sazināties pēc iespējas ātrāk
Lūdzu, izvēlieties variantu:
VIP ticket
50€
0€
Standart ticket
30€
0€
Kopējā cena
0€
Lūdzu, aizpildiet obligātos laukus :